Eric Elfvén oljemålning

148065

ELFVÉN, Eric (född Andersson, 1921-2008): "Kvinna i interiör", monogramsignerad EA, olja på duk, 54x45 cm

Konst, Måleri

Eric Elfvén oljemålning

Budhistorik (13 bud)
436579
3 800
436912
3 600
436579
3 400
436908
3 200
436579

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.