Figuringrupper i porslin

148060

FIGURINGRUPP, Tyskland, 1900-tal, höjd 26 cm, GRUPP, porslin, Dresden, höjd 12 cm

Smärre skador

Keramik/Porslin

Figuringrupper i porslin

Budhistorik (2 bud)

427767
427623

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.