Ralph Rilton oljemålning

148040

RILTON, Ralph (1907-2006): "I färgdräkt", signerad, utförd 1947, olja på duk, 61x55 cm

Konst, Måleri

Ralph Rilton oljemålning
Budhistorik (5 bud)
435139
434252
434251
550
429029
500
426607

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.