Ljusstake Rosenthal

148027

LJUSSTAKE, 3 armar, porslin, Rosenthal, signerad T. Kärner, 1900-tal, höjd ca 34 cm

En dekordel saknas

Keramik/Porslin

Ljusstake Rosenthal

Budhistorik (16 bud)
429921
2 400
429920
429919
429918
1 900
429916
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.