Leif Johansson oljemålning

148023

JOHANSSON, Leif (född 1950): Kvadratisk komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, 105x105 cm

Konst, Måleri

Leif Johansson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
430956
3 400
430507
3 200
430529
430507
2 600
429459
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.