Olle Olsson litografi

148005

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Motiv från Hagalund, signerad Olle Olsson Hagalund, daterad i plåten 1951, färglitografi, 45x54 cm; med dedikation

Gulnader, veck

Konst, Grafik, Stockholmiana

Olle Olsson litografi

Budhistorik (16 bud)
436998
1 800
435476
1 700
436997
1 700
435476
1 600
436011

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.