Monogramisten olja

148002

MONOGRAMISTEN AS (1800-tal): Motiv från Stockholm, signerad och daterad -92 (1892), olja på duk, 46x67 cm

Dukskador

Konst, Måleri, Stockholmiana

Monogramisten olja

Budhistorik (3 bud)

436501
434894
700
428046
550

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.