Axel Olson etsning

148000

OLSON, Axel (1899-1986): Komposition med händer, signerad Axel Olson, etsning, 12x15 cm

Axel Olson etsning

Budhistorik (1 bud)

431126
2012-09-18 19:11:49

2012-09-18 kl 19:14
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.