Olle Olsson litografi

147997

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Motiv från Hagalund - specerihandeln, signerad Olle Olsson Hagalund, 250/250, färglitografi, 43x54 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Olle Olsson litografi

Budhistorik (18 bud)
436901
436905
2 800
436901
2 600
436903
2 400
436901

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.