Roland Svensson färglitografi

147996

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgård i vinterskrud, signerad Roland S, 121/460, färglitografi, 32x48 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (32 bud)
431119
4 400
431047
4 200
431047
3 800
431100
3 600
431047
3 400

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.