Fritiof Schüldt oljemålning

147991

SCHÜLDT, Fritiof (1895-1978): Vårträdet, signerad och daterad Schüldt -74, olja på duk, 64x85 cm

Fläckar

Konst, Måleri

Fritiof Schüldt oljemålning

Budhistorik (3 bud)

436274
426640
426494

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.