Ljuskrona majolika

147962

LJUSKRONA, för 6 ljus, 1800-talets slut, förgylld, majolika, höjd 68 cm

Belysning, Ljuskronor

Ljuskrona majolika
Budhistorik (9 bud)
429502
421824
429501
950
421824
423757
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.