Byrå rokokostil

147954

BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1800/1900-tal, höjd 84, 56x114 cm

Lagad skiva, torrsprickor, fanerbubblor

Ändringar/tillägg
Skall vara rokokostil, 1800/1900-tal

Byrå rokokostil

Budhistorik (10 bud)
430412
1 600
430798
430412
428892
426861

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.