Spelbord i gustaviansk stil

147935

SPELBORD, 1800-tal, gustaviansk stil, mahogny, höjd 79 cm

Bruksslitage

Spelbord i gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
430642
750
430934
700
430642
650
430932
600
430642
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.