Sybord och etagebord

147934

SYBORD, på lyrfot, 1900-tal, ETAGEBORD, ek, nyckel finns

Fanerskador, slitage

Sybord och etagebord

Budhistorik (5 bud)
430866
500
427724
450
427598
426922
426711

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.