Etagebord 1800-tal

147933

ETAGEBORD, 1800-talets slut, mahogny, höjd 75, 35x54 cm

Etagebord 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
430906
1 900
430418
1 800
430905
1 700
430418
1 600
430904

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.