Akvarell Helmer Strömberg

147901

STRÖMBERG, Helmer (1845-1902), lotskutter D1 från Dalarö Lotsplats, signerad H. Strömberg, 41,5x51 cm

Smärre skador

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Akvarell Helmer Strömberg

Budhistorik (4 bud)

446324
2 400
445844
444407
444258

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.