Oktant

147884

SPENCER BROWNING & RUST OKTANT, (verksamma 1784-1840), London, signerad SBR, ebenholts och mässing med limb och nonie i elfenben, längd 35 cm

Smärre skador

Nautica/Technica

Oktant

Budhistorik (10 bud)
451171
2 800
449989
2 600
451170
2 600
449989
2 400
448819

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.