Tubkikare

147882

TUBKIKARE, omkring 1800-talets mitt, mässing lindad med märling, med två utdrag, längd 38-89 cm

Obetydligt slitage

Nautica/Technica

Tubkikare

Budhistorik (3 bud)

450634
450633
1 800
446877

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.