Karta öfer trakten omkring Stockholm i IX blad

147864

KARTA, "Karta öfer trakten omkring Stockholm i IX blad", uppfodrade, utviksmått 61x55 cm vardera

Slitage och skador

Stockholmiana, Böcker/Kartor, Kartor/Atlaser

Budhistorik (3 bud)

423294
550
425281
500
423294

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.