Träsnitt Japan

147856

TRÄSNITT, 2 st, Japan, 1800-talets slut, signerade, 21,5x16,5 cm

Träsnitt Japan
Budhistorik (5 bud)
430106
500
428930
450
430104
428930
423593

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.