Ikon

147853

IKON, Madonna med barnet, 1800-tal, 31x26 cm

Lagad, skador

Diverse, Konst, Måleri

Ikon

Budhistorik (10 bud)
428542
1 900
428540
1 800
428536
1 700
421582
1 600
428535

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.