Ikon i glasad ram

147847

IKON, Helgon, 1800-tal, monterad i glasad ram, 48x35 cm

Skador

Konst, Måleri, Diverse

Ikon i glasad ram

Budhistorik (9 bud)
427426
427361
1 900
426144
1 800
425010
1 700
422043
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.