Bordslampa

147846

BORDSLAMPA, 1900-tal, porslinsfot på stensockel, höjd 68 cm

Skador

Belysning, Bordslampor

Bordslampa
Budhistorik (2 bud)

428308
420203

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.