Maurice Musin oljemålning

147835

MUSIN , Maurice (Belgien född 1939): "Fleur de Lumière", signerad och daterad M Musin -69, olja på pannå, 92x73 cm

Smärre skrapmärken

Konst, Måleri

Maurice Musin oljemålning

Budhistorik (3 bud)

448919
436631
500
436320

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.