Ejnar Kohlmann olja

147831

KOHLMANN, Ejnar (Finland, 1888-1968): Sträckande gräsänder, signerad Ejnar Kohlmann 1948, olja på duk, 60x81 cm

Konst, Måleri

Ejnar Kohlmann olja

Budhistorik (12 bud)
430725
6 200
430686
6 000
430686
5 600
428197
5 400
428197
5 200

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.