Fritz Rosenthal oljemålning

147827

ROSENTHAL, Fritz (1870-1939): Badstugeinteriör med nakna flickor, signerad F. Rosenthal, olja på duk, 55x85 cm

Konst, Måleri

Fritz Rosenthal oljemålning

Budhistorik (30 bud)
424750
5 800
428301
5 600
424750
5 400
428298
5 200
424750
5 000

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.