Ikon

147822

IKON, Den insomnade Madonnan, 1800-tal, 32x26,5 cm

Skador

Diverse, Konst, Måleri

Ikon

Budhistorik (14 bud)
423476
2 400
425007
2 400
423476
425005
423476
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.