Ikon S:t Nicolaus 1800-tal

147816

IKON, S:t Nicolaus, 1800-tal, 44,5x37,5 cm

Skador

Diverse, Konst, Måleri

Ikon S:t Nicolaus 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

427351
1 600
421590
418727
418556

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.