Religiös skulptur barock 1600-tal

147780

RELIGIÖS SKULPTUR, barock 1600-tal, höjd 24 cm

Skador

Diverse

Budhistorik (4 bud)

426639
2 600
426588
425099
1 300
417987

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.