Eva Bagge oljemålning

147775

BAGGE, Eva (1871-1964): Självporträtt, signerad Eva Bagge 1963, olja på duk, 40x36 cm

Konst, Måleri

Eva Bagge oljemålning

Budhistorik (2 bud)

430154
422330
500

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.