Åke Nothberg oljemålning

147774

NOTHBERG, Åke (1893-1973): Blomsterstilleben, signerad Å. Nothberg 1945, olja på pannå, 45x37 cm

Konst

Åke Nothberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
430698
2 400
430697
430678
430675
1 900
430677
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.