Skål cloisonné

147759

SKÅL, 1900-talets första hälft, signerad, cloisonné, längd 19,5 cm

Ett hantag med bristning

Diverse

Skål cloisonné

Budhistorik (1 bud)

425159
2012-09-13 22:25:08
550

2012-09-15 kl 20:39
Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.