Spegellampetter rokokostil

147756

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för ett ljus vardera, CA Carlsson 1932, rokokostil, förgyllda, höjd 49 cm

Skador

Speglar

Spegellampetter rokokostil
Budhistorik (20 bud)
427282
427174
1 400
427279
1 400
427174
1 300
427202

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.