Erland Cullberg oljemålnig

147747

CULLBERG, Erland (född 1931): Komposition, monogramsignerad E C, olja på duk, 45x37 cm

Konst, Måleri

Erland Cullberg oljemålnig

Budhistorik (5 bud)
427418
2 800
427412
2 600
426112
2 400
420847
418132

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.