Ulrica Hydman Vallien färgcarborundum

147745

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV 45/100, färgcarborundum, 73x65 cm, oramad

Budhistorik (11 bud)
428445
427865
427865
900
425381
850
425381
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.