Madeleine Pyk litografi

147739

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5, oramad

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (8 bud)
428443
1 400
421263
1 300
425377
1 300
421263
850
422905

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.