Yrjö Edelmann litografi

147737

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm, oramad

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (21 bud)
428442
428341
1 400
428441
1 400
428341
1 300
428440

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.