Lena Linderholm litografi

147734

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, 55x76 cm, oramad

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (20 bud)
428461
1 700
428458
1 600
428453
428450
1 400
428451
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.