Jan Håfström litografi

147729

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60 cm, oramad

Konst, Måleri

Jan Håfström litografi
Budhistorik (21 bud)
420825
426680
2 800
420825
1 900
424254
1 800
420825
1 700

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.