Madeleine Pyk litografi

147727

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5, oramad

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (17 bud)
428355
426971
1 400
421259
1 300
423927
1 300
421259

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.