Komposition oljemålning

147719

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Kompostion, olja på duk, otydligt signerad och daterad Emmy ? 1980, 98x119 cm

Konst, Måleri

Komposition oljemålning

Budhistorik (18 bud)
427377
1 600
427238
426691
1 400
427237
1 400
426691
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.