Kjartan Slettemark fotocollage

147706

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): Fotocollage, 42/100, signerad och daterad Kjartan -79, 47x46,5 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

423399
2 800
421724
2 600
421724

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.