Karl Höglund litografi

147702

HÖGLUND, Karl (född 1940): Dans, signerad, ea, färglitografi, 43x58 cm

Karl Höglund litografi

Budhistorik (34 bud)
427339
3 400
427335
3 200
427324
427331
427324
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.