Carl Fredrik Reuterwsärd etsning

147700

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Non Violence", signerad CFR, 58/90, etsning, 22x29 cm (bladstorlek 42x51 cm)

Budhistorik (2 bud)

427267
422559

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.