Carl Brandt oljemålning

147698

BRANDT, Carl ( 1852-1930): Fjällandskap i skymning, signerad C. Brandt, olja på duk, 60x95 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (10 bud)
428943
3 200
428942
428941
2 800
428940
2 600
428939
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.