Corneille litografi

147690

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Akt, signerad och numrerad A.P. 10/25, färglitografi, daterad 1980, 51x65 cm

Corneille litografi

Budhistorik (6 bud)
427194
427030
1 400
422922
1 300
422902
700
422901
650

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.