Fiskbassänger 1900-tal

147666

FISKBASSÄNGER, 1 par, porslin, 1900-tal, dekor i emaljfärger av blommor och fjärilar, invändigt guldfiskar, höjd 40 cm

Slitage

Orientaliskt

Fiskbassänger 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

426794
1 600
423801
419807

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.