Wilhelm Wik olja

147658

WIK, Wilhelm (1897-1987): "Komposition I", signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 41x33 cm

Dukmärken

Wilhelm Wik olja

Budhistorik (9 bud)
440596
1 800
440720
1 700
440596
1 600
440622
440596

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.