Johan Heurlin akvareller

147656

HEURLIN, Johan (samtida): Modellstudier, signerade J. Heurlin och Johan Heurlin, akvareller, 25x16 och 25x12 cm

Konst, Måleri

Johan Heurlin akvareller

Budhistorik (6 bud)
428044
500
425480
450
428043
450
425480
428041

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.